בחירות 27.2.24
 תמונת מצב
שלום לכולם ולכולן, מאז השבת הארורה ההיא, לא התעסקנו עם פוליטיקה. הטבח והמלחמה שאנחנו נמצאים בעיצומה, פגעו בכל נימי נפשנו. האור כבה בבתים רבים, גם כאן אצלנו ביישוב. וזה עדיין כאן.

כבר בתחילת המלחמה, הורדנו כמעט את כל השלטים שלנו, את חלקם כיסינו בדגלי ישראל. זה לא הרגיש נכון להשאיר אותם במרחב הציבורי בשעה שמדינת ישראל נלחמת, ומאות חטופים וחטופות נמצאים עדיין בעזה.

המרנו את הפוליטיקה בעשייה קהילתית, בשקט. מבלי לעשות עניין, תרמנו את חלקנו למאמץ שדומה שכל החברה הישראלית על כל רבדיה נרתמה לו. לטובת החיילים, לטובת המפונים והמפונות, למען החטופים והחטופות.

התגייסנו לטובת המועצה, עזרנו במה שאפשר, כחלק מהתפישה הגדולה שמאז ה-7/10 אין מקום, בטח ובטח בעת מלחמה, לפלגנות. יש מקום לאיחוד כוחות. זה היה ועדיין צו השעה.

בתחילת חודש דצמבר, החליט שר הפנים, בהחלטה מנותקת לגמרי מהמציאות שהבחירות יתקיימו ב-30/1/24 ולבסוף לאחר מאבק, בו נטלנו חלק פעיל ביחד עם 400 מועמדים ומועמדות נוספים, המועד נקבע ל- 27/2/24. אוהבים או לא אוהבים את ההחלטה זו המציאות. יש בחירות לרשויות המקומייות בסוף פברואר.

לפני ה-7/10 בעולם ההוא, שנראה היום רחוק, בחרנו לאחד כוחות ואנחנו שמחים על הבחירה הזו. הבנו באופן אינטואיטיבי וגם מעשי את משמעות הביחד ואת הכוח הטוב שהוא מביא עימו.

אנחנו יודעים לעבוד, ויודעים לעבוד ביחד. כל אחד ואחת בצוות עם החוזקות והיכולות, הותק והניסיון, המחוייבות והתשוקה לפעול לטובת פרדס חנה כרכור.
בואו איתנו.