אנחנו אנשים שונים עם ערכים דומים, לעתים זהים. בקדנציה הקודמת שיתפנו פעולה באופן נחוש מספסלי האופוזיציה. אנחנו מייצגים מגוון, שחיוני לניהול יישוב הטרוגני ומיוחד כמו פרדס חנה כרכור. אנחנו באים מאהבה לאנשים ולמקום. אנחנו מחוייבים למנהיגות שעובדת יותר טוב!

יוני חכימי

איש עסקים ומחנך, אב לארבעה ונשוי לחלי. נולדתי וגדלתי כאן בפרדס חנה כרכור ובבגרותי בחרתי להקים כאן את ביתי ולגדל כאן את ילדי. לאחר עשרות שנים של עשייה מקומית לקידום החינוך והתרבות ביישוב, לפני חמש שנים התמודדתי למועצת פרדס חנה כרכור. במהלך חמש השנים האלה פעלתי מתוך האופוזיציה על מנת לקדם את המושבה. נתתי את הלב והנשמה ולשמחתי הצלחתי להביא גם הישגים. כעת אני מרגיש מוכן מאי פעם להיכנס ללשכת ראש המועצה. השותף שלי אייל כגן בנדיבותו הסכים להסיר את מועמדותו לראשות ולתת לי הבכורה. כל אחד מאיתנו מביא איתו נבחרת אנושית נהדרת ומגוונת, של אנשים מצוינים שלכולם מכנה משותף אחד: הרצון להצעיד את המושבה קדימה, תוך שמירה על אופייה הייחודי. ביחד זה לגמרי אפשרי!

עו"ד אייל כגן

בן 58, נשוי +4, תושב היישוב משנת 2002. סגן ראש מועצת פרדס חנה כרכור לשעבר, מחזיק תיק קהילה וחיזוק שכונות, ותיק תיירות. יו"ר ועדת איכות סביבה לשעבר. חבר ועדות תכנון ובניה, מכרזים, איכות סביבה, שימור והנצחה. סיים לאחרונה תפקיד של מנהל אגף קהילה ברשת המרכזים הקהילתיים של יקנעם. שימש בעבר כיועץ משפטי לאגף משאבי אנוש של הסתדרות העובדים. שימש כעוזר מ"מ ראש עירית ת"א יפו. יזם קהילתי חברתי ומפיק אירועי תרבות ופסטיבלים יישוביים ("חי באהבה- לילה לבן", "טוב ברחוב", "פרכוריאדע", "יושבים לדבר".) עיתונאי בעברו (מעריב עסקים, פורבס, תל אביב). ויתרתי על הראשות אבל חיזקתי מאד את הרשימה וזאת מתוך אותה ראיה של רצון להצליח ולעבוד גם ביום של אחרי הבחירות וגם לשמור על ה DNA של "טוב במושבה" בתוך המועצה.

טל דנטס

בן 46, אבא ל 3, נשוי לורד, מותיקי הישוב, עצמאי בעל עסק מצליח בתחום הדפוס. בשנים האחרונות כיהנתי כחבר מועצה מטעם סיעת טוב במושבה במסגרתה נלחמתי בנחישות בכל פריצה של תוכנית המיתאר. קידמתי דיונים ודרשתי תכנון ראוי, המתחשב בתושבים החדשים והותיקים. מלבד זאת הגשתי עשרות הצעות לסדר במגוון נושאים של מינהל תקין, צדק חברתי, מימוש זכויות ואיזון בין צרכים. כבר שנים שאני משקיע מזמני וממרצי בפעילות לטובת הציבור. יוזם ומתנדב שנים בגני הילדים, בתי החינוך, מאבק 2011, מאבק הגז, שחיתות, מאבק הרחקת האסדות, פעיל מרכזי במאבק להצלת אדמות בית הספר החקלאי וכן במאבק למען ים חופשי לכל תושבי פרדס חנה כרכור. פעיל מרכזי בצומת כרכור ובצמתים נוספים. ציוני, אוהב את פרדס חנה כרכור ואת המדינה ומטייל לאורכה ולרוחבה.

בואו נכיר  

ד"ר עירית רותם

רופאה וטרינרית מומחית בבריאות הציבור, מנחה ויועצת סביבתית. בת 59, אם לארבעה בנים. מתגוררת בפרדס חנה-כרכור מזה 7 שנים. אני מביאה איתי ניסיון מוניציפלי רב במספר תחומים: קיימות עירונית, בריאות הציבור וחינוך סביבתי. בפוליטיקה המקומית אני חלק ממטה סיעת "טוב במושבה", שותפה להתוויית התפיסה הרעיונית של הסיעה, ואני משמשת כבאת כוחה. חשוב לי ליצור ולהנגיש פלטפורמות שיתוף לצמצום צריכה וחסכון. יזמתי והקמתי את מחסן ההשאלות הנותן שירות השאלת חפצים וציוד לתושבים ואני מתנדבת בו כיום.

בואו נכיר  

ד"ר נורית השמשוני יפה

נורית השמשוני יפה, ד"ר למדע המדינה, מרצה וחוקרת במכללה האקדמית תל אביב יפו, ועוסקת במדיניות סביבתית וקיימות קהילתית. נורית היא בת למשפחת פרדסנים מראשוני פרדס חנה, מתגוררת במושבה ומגדלת כאן דור רביעי של פרדס חנאים. עוסקת במחקר והוראה על סביבה ופוליטיקה. פעילה סביבתית עם רוח קהילתית.

בואו נכיר  

ריקי נעים בלומנפלד

עברתי לפרדס חנה לפני 20 שנה, אמא לשני בנים. נשואה לאשר, אבא לשלושה ילדים. בשנים האחרונות פועלת על מנת להקים ולתחזק מסגרות מתאימות לאנשים עם מוגבלות: גני ילדים, בתי ספר ובתים לחיים בוגרים. לצד העשייה הציבורית והחינוכית אני גם מדריכת הורים, מטפלת ומאמנת NLP ומיינדפולנס, ואמא לשני ילדים על רצף האוטיזם. יש לנו מושבה מקסימה עם תושבים איכותיים ואיכפתיים, אין שום סיבה לוותר על החלום לחיות בשלום והכלה, בסבלנות וקבלה של כל קהילה וכל אדם שהוא חלק מהקהילה שלנו. שונה הוא לא רק לא פחות, לעיתים הוא גם הרבה יותר.

רוני רז

בן 57. נשוי לצמרת. קבעתי את ביתי במושבה לפני 25 שנים. פה גדלים חמשת ילדי וכאן הבית שלי. בעשר השנים האחרונות אני מוביל את התאגדות העובדים בכלל ביטוח, ובנוסף מכהן כדירקטור במכון למנהיגות בבית ברל, ובחברה למרכזי תרבות וספורט של ההסתדרות. אוהב בני אדם, תרבות וספורט. חולם שיהיה פה קאנטרי קלאב. בחזון המקומי שלי נבנית קהילת אנשים שוויונית המכבדת את דור המייסדים ודואגת לדור העתיד. לעשות טוב במושבה זו הבחירה שלי בבחירות!

נועם רוזנצוויג

בן 43, תושב שכונת נווה פרדסים וגר בפרדס חנה כבר עשור. סמנכ"ל שיווק בחברת יהלומים ותכשיטים. נשוי לרחלי, ילידת המושבה וביחד אנחנו מגדלים את ילדינו יולי וליאן, זוג תאומים מקסימים הלומדים בכיתה ב' בביה"ס מרחבים. הצטרפתי לרשימת האיחוד כי אני מכיר מקרוב את פועלם של יוני וכגן למען היישוב ואני נחוש לסייע להם ככל שיידרש. בעיניי אין ראויים מהם להוביל את הנהגת פרדס חנה - כרכור. כמו רבים מהתושבים, גם אני מגיע לעבודה מדי יום ברכבת ומכיר היטב את בעיות התחבורה שלנו. אני רגיש מאוד לבעיות תושבים בהתנהלותם מול המועצה ומשתדל לעזור עד כמה שניתן. כמו כן, תרמתי חלק משמעותי בהקמת סניף של איחוד הצלה ביישוב.

בואו נכיר  

שרון סוסתיאל

אני בן 57, גרוש פלוס 3. גר ביישוב 4 שנים. לפני כן גרתי בבנימינה 18 שנים. מעל 20 שנה בהייטק הישראלי בתפקידי ניהול בכירים ושיווק בינלאומי. דובר סינית. הקמתי סטארט-אפ לעיר חכמה, בדגש על פתרונות חניה. החלום שלי להקים אזור תעשייה הייטק שיהיה יותר מוצלח מאזור התעשייה בקיסריה, יביא ליישוב אוכלוסייה איכותית ויכניס מיסים לרווחת התושבים. רס"ן במילואים, והתנדבתי 9 שנים במשטרת זכרון. מעניין אותי הממשק של המועצה עם המשטרה וחשובה לי בטיחות התושבים. משחק טניס. לוחם דמוקרטיה.

ענת אברון יונאי

בת 53, נשואה לקובי אמא לערן עומר ויובלי. חיה בישוב משנת 1995. לאורך השנים יוצרת ומלמדת אמנות, בעיקר צורפות ובשנים האחרונות גם חימר. אני חוקרת חומר ועמלנית שאוהבת ללמוד לעומק. בשנת 2013 הפכנו למשפחת אומנה לילדה שחיה אצלנו כשש שנים. זו היתה עשייה מאתגרת ומספקת ובעיקר מלמדת. בזכות אותן שנים הכרתי מקרוב את מערכות הרווחה והאומנה והייתי שותפה להקמתה של "עמותת עוגן למשפחות האומנה".

תמי אלמוג

נשואה לעמית, אמא לעדן 6, עידו 4 ואביב 1.5 בפרדס חנה מאז 2018 במקצועי מנהלת פרוייקטים בהייטק. אוהבת לצלם, לגדל סוקולנטים ולתכנן טיולים (מטיול שטח ועד לטיולים בחו"ל) אני אוהבת לעזור לאנשים וגם לחיות. אכפת לי מהסובב אותי ולכן אני לרוב לא יכולה להישאר אדישה ועושה משהו. מנסה. ככה תמיד יוצא להתערבב בפוליטיקה. אני סוס עבודה, שחקנית נשמה ואותנטית. לא מפחדת להשמיע את דעתי גם כשהיא לא פופולרית.