נועם רוזנצוויג

בן 43, תושב שכונת נווה פרדסים וגר בפרדס חנה כבר עשור. סמנכ"ל שיווק בחברת יהלומים ותכשיטים. נשוי לרחלי, ילידת המושבה וביחד אנחנו מגדלים את ילדינו יולי וליאן, זוג תאומים מקסימים הלומדים בכיתה ב' בביה"ס מרחבים. הצטרפתי לרשימת האיחוד כי אני מכיר מקרוב את פועלם של יוני וכגן למען היישוב ואני נחוש לסייע להם ככל שיידרש. בעיניי אין ראויים מהם להוביל את הנהגת פרדס חנה - כרכור. כמו רבים מהתושבים, גם אני מגיע לעבודה מדי יום ברכבת ומכיר היטב את בעיות התחבורה שלנו. אני רגיש מאוד לבעיות תושבים בהתנהלותם מול המועצה ומשתדל לעזור עד כמה שניתן. כמו כן, תרמתי חלק משמעותי בהקמת סניף של איחוד הצלה ביישוב.


החלום שלי 

לראות את ילדיי גדלים באושר. למעשה חלומי לא שונה מחלומם של רבים מהתושבים ובין היתר התפקדתי לרשימת האיחוד בכדי להבטיח את שלום ילדינו.


המוטו שלי:
בשנת 2004, ובזמן ההתנתקות, ראש הממשלה המנוח אריאל שרון אמר לבכירי המשטרה " אני לא רוצה לשמוע לא בכי ולא נהי". אני לוקח את המשפט הזה איתי מאז. לא מאמין שבחיים צריך לקטר, אלא צריך לעשות.


שני דברים שהרבה לא יודעים עליי: 

1. האהבה שלי בתחום עיסוקי הובילה אותי לפתוח עסק בוטיק משלי לאבני חן יקרות וחצי יקרות, ואפילו שאבתי לתחום את ילדיי שמאוד אוהבים אבנים וכבר בקיאים בתחום. 

2. עם כל הדברים הרציניים שאני עוסק בהם, אני גאה לציין שאני בא ממשפחה של גיימרים מלידה :-)